| NorthDakota a întrebat:

Cu ce program as putea face filmulete? Gen videoclipurilor cu liric de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ce va place să vă complicați când are o soluție foarte simplă și anume windows mouvie maker sau openshot.Cu astae poți face așa ceva.Iei pozele le pui în cronologie și apoi adaugi texte cu tranziție pentru versuri și transpuui textul în dreptul imaginii/lor unde vrei să apară.Și gata ai ceea ce îți dorești.Succes

6 răspunsuri:
| AnutzaBM a răspuns:

Cu Picasa, foarte simplu :http://picasa.google.com/

| Pagutzzu_Pagu_1968 a răspuns:

Avs editor cu acest program pui si efecte dar si fara e de buna calitate

| AnG3Lo2012 a răspuns:

Pentru filmulete de orice fel, editari, subtitrari orice vrei tu, iti recomand Sony vegas 9.0

| danteewerr a răspuns (pentru AnG3Lo2012):

Nu crezi că este cam prea foarte greu să umble in Sony vegas? Eu cerd că ăsta este un program adresat specialiștlor, eu recomand să folosești photoshop cs 5 portabil, plus proshowgold vresiunea 4.1!

| DeyCj a răspuns (pentru danteewerr):

Plus că programu costa o șapcă de bani și face același lucru ca și wiodows mouvie maker sau Cinnelerra CV.