| Grek_Dumitru_1997 a întrebat:

Salut cu ce program as putea sa tai un video de 45 minute in 10 secvente si la final sa lipesc o imagine cu va urma? dau funda pentru un raspuns care ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| SileSilviu a răspuns:

Recomand Camtasia Studio 8, este cel mai nou si bun program de fulmat ecranul pc-ului [rec desxtop] si in acelasi program mai are si editor video sau aaudio...
Download si cauta vidoe tutorial pe youtube!
Funda?

3 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Camtasias studio este usor de utilizat la asa ceva

| horia2012 a răspuns:

Pentru ca nu spui ce fel de fisier video ai (avi, mp4.) foloseste Sony vegas.

| Deliiiia a răspuns:

Poti folosi Windows Movie Maker, este usor de utilizat.