| rapp2020 a întrebat:

cu un mp4 poti vedea video clipuri?

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Da. Am unul si stiu. Poti vedea clipuri/poze/fotografii/juca jocuriwinking

| Seby90 a răspuns (pentru Anda1197):

Eronat; Depinde de model, Practic te poti ghida dupa ecran, are un ecran color? De fapt, are ecran? Daca da, sunt sanse ca sa aiba, acum du-te in meniu si spune-mi daca ai categoria video... TADAM YOU'RE A GENIOUS; ai descoperit daca poti vedea clipuri pe el...
Acum, sunt 100% sigur ca ai o chinezarie, sunt sanse sa nu iti citeasca video in format mp4, ci in vormat wma sau un format mai ciudat pentru care iti trebuie convertor; GOOD LUCK WITH THAT!
Have an aweful day for being dumb!

| Anda1197 a răspuns (pentru Seby90):

Te crezi destept? Stii ce-i ala MP4? Adica e fooooooooooarte diferit de MP3. In primul rand MP3 -NU are ecran pe cand orice fel de MP4 are. In al doilea rand nu-ti trebuie un model super performant pentru ca MP4-urile accepta videoclipuri descarcate de pe Youtube(adica le bagi de pe calculator in MP4 dupa ce le descarci cu ytd Downloader) si multe alte formaturi.
in ultimul rand. te crezi mare ca stii putina engleza? Crezi ca suntem prosti si nu stim sa traducem? Hai ma lasi? Am vazut ca in toate raspunsurile te-ai dat mare pe engleza!

Bro` WHO CARES? Shut Up and answer!
And you: Have an "wonderfull" day for being smart phbbbbt

| Seby90 a răspuns (pentru Anda1197):

In gura ta de inteligenta, da-mi-as palme sa-mi dau. MP3 si MP4 SUNT AMANDOUA formate generate pentru a encoda muzica si a le comprima (nu in cazul mp4, care ofera calitate peste cantitate, sunt mult mai mari melodiile in format mp4 decat in format mp3).
SI se pare ca stii raspunsurile.
Dude; you're lame!
Ah da, exista mp3 cu ecran, (am si din ala) exista mp4 (chinezarie) care nu reda decat sampleul care il are deja bagat in el; sau daca ai noroc gasesti un rahat de soft cu care il convertesti si arata ca... da, ca tine.

Da fata de tine, sunt un geniu. Tu esti. cum s-ar zice, prafu de sub talpa. Tu nu esti decat pleava societatii. Atunci cand nu s tii ce sa faci intrebi pe altii in loc sa cauti tu pentru tine. Tu esti genul de persoana care prefera sa detina servitori cand e complet capabila sa se intretina singura. Tu. esti nimic pentru cei din jur. Are tata bani si nu apartii decat trendului piti si cocalari'.

Si ipod ce pisicii tai face? Nu intra pe net? Nu vezi pe youtube? Nu ai podcasturi? Nu ai wifi?
Jesus christ, documenteaza-te! Daca nu ai vazut tu nu inseamna ca nu exista.
Si exista telefoane care nu sunt smartphoneuri DAR CULMEA FAC TOATE ASTEA.
Esti praf, dar imi place de tine, ai tupeul sa ne contrazici cand nu stii nimic despre subiect.
O zi buna; iubesc copaci ca tine, ca in fond asta esti, vegetatie.

| rapp2020 explică (pentru Seby90):

Auzi ca sa fie un mp4 bun dela ce pret ar trebui sa fie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapp2020):

Eu mi-am luat unul foarte bun la 500 lei...

| Anda1197 a răspuns (pentru Seby90):

Mai jegule! Mai cunoscut vreodata in viata reala ca sa spui tu toate astea despre mine? Stii tu ca are sau n'are tata bani? Stii tu ceva ca sa-ti permiti sa ma numesti tu "piti"? Nu ti-e putin rusine obrazului? Daca am fi toti oamenii ca tine atunci sfarsitul lumii ar fi venit demult, crede-ma! Mi-e chiar foarte scarba ca mai exista oameni ca tine. Si cu asta am incheiat discutia!

| rapp2020 explică (pentru Anda1197):

Ce firma ii mp4 tau, si cat ai dat?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vedea daca pui videoclipuri pe el cu cablul de date (de pe calculator)!
Sa nu te astepti sa intrii pe internet devil (cum mai spuneau unii)

| Anda1197 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la asta ma refeream si eu laughing. Inca nu am vazut MP4 cu internet rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anda1197):

Poate te mira dar eu am auzit adevarati "cultzi" care cred ca poti intra si pe net tongue Eu de pe al meu pot vedea, si de pe toate poti vede, daca sunt de calitate!
Ori cum, multumita de raspuns?tongue

| Anda1197 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica la ce te refereai cand spui ca "poti vedea"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anda1197):

Daca ar exista s-ar numi Smartphone...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anda1197):

Ma refer la faptul ca poti sa te uiti la videoclipuri, intelesu-m-ai?big grin

| Anda1197 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling eyes... Altul... nu inteleg ce te bagi daca nu stii la ce ma refer? Am spus ca nu exista MP4 uri care sa intre pe net. si da exista Smarphone-uri. Poate vroiai sa spui SmartMP4 rolling eyes

| rapp2020 explică:

Dar ce fel de mp4?