| alex2009 a întrebat:

Salut Cum aflu pe ce dat am instalat Windowsul pe pc? Stiu ca era pe undeva dar nu mai stiu exact unde. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Te duci in partita unde ai instalat windowsul, dai click dreapta pe folderul cu apelativul "windows", pe urma properties.
O sa-ti apara data instalarii respectivului folder cat si a windowsului.
Poti apela si la varianta cu, command prompt, te duci in aceasta comanda si scrii systeminfo si dai enter. Bafta.