| roben174 a întrebat:

Cum aflu cand am instalat ultima oara windowsul?(pe ce data)

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Scrii in command prompt "systeminfo"-->enter
vezi original install date.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sau încearcă Everest Ultimate Edition Portable.Programul ăsta îţi va oferi, printre altele(tipul plăcii de bază, memorie RAM, Procesor, etc) şi data la care ai instalat Windoza.

| rafy a răspuns:

Te uiti la update si vezi pe ce data a fost facut primul sau daca nu te uiti pe ce data ai instalat antivirusul sau ce ai instalat imediat dupa ce s-a instalat win, dai click dreapta si le sortezi dupa data vezi care e cea mai veche.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un programel : Piriform Speccy. Il instalezi si cand il deschizi dai click pe "Operating System". Iti va aparea: Installation Date: 21 Oct, ora: 21:30 (de exemplu)

| Ionut_Preoteasa_1990 a răspuns:

In cmd->systeminfo "original install date" simplu happy