| pulx a întrebat:

Salut.Cum as putea sa iau si eu acel program pentru filmat pe calculator de ex. la jocuri sau la altele.Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| popalexandru1996tpu a răspuns:

Salut..programul acela se numeste FRAPS si eu l-am folosit, este un program foarte bun..merita
Funda?

2 răspunsuri:
| monamonkey a răspuns:

FRAPS dar poti si cu www.livestrea.com ca e mai usor, ca nu trebuie sa modifici dupa ce termini de facut videoul. Doar ca e live, dar iti ramane salvat in pc fiecare live.

| cosmin409 a răspuns:

Ti.as spune hypercam 2......si eu filmez cu el dar se blocheaza si de aceea caut si eu un program mai bun