| Maree1 a întrebat:

Cum fac ca in power point 2007 slides-urile(paginile) sa ruleze singure... adica cand vizionez un power point paginile sa se schimbe singure, nu sa apas eu pe click!

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Deci,full screen F5, dar inainte de asta dai pe,,animation,, in dreapta ai,, advance slide,, debifezi,, on mouse click,, si bifezi,, automaticaly after,, si selectezi durata cate sec. vrei, apoi,, apply to all,,

| Maree1 explică (pentru raresandrey):

Am facut exact cum ai spus tu, nu merge!

| raresandrey a răspuns (pentru Maree1):

Deci, dacă ai slide-ul făcut mai de mult trebuie să -l iei pe fiecare in parte, sa-l bifezi. dai click pe fiecare in parte si faci setarea apoi,, apply to all,,

| Maree1 explică (pentru raresandrey):

Mersi!