| Dennis47 a întrebat:

Salut,cum fac sa-mi apara la contul de youtube chestia aia cu " cont verificat "? Gen : https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/......254_n.jpg, sa-mi explice cineva care stie ce trebuie sa fac sa-mi activez asta, funda, multumesc big grin

1 răspuns:
| Necunoscutu1 a răspuns:

Obținerea unei insigne de confirmare
Criterii de eligibilitate
După ce canalul dobândește 100.000 de abonați, poți să trimiți o solicitare către YouTube pentru o insignă de confirmare. Reține că am modificat procesul în timp, așa că poți să vezi multe tipuri de canale cu insigne de confirmare pe YouTube. Notă: dacă ești advertiser și vrei să primești insigna de confirmare, contactează-ți managerul de vânzări pentru a afla mai multe.