| Takashi95 a întrebat:

Cum fac sa-mi ordonez lista de prieteni de pe facebook in alta ordine decat cea existenta, in ordine alfabetica de exemplu? Adica cei care imi viziteaza profilul sa nu-mi vada prietenii in ordinea actuala, adica dupa interactiune?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum să ordonezi tu manual prietenii de la tine din listă.
Ordonarea se face automat şi dacă nu ai observat în ordine alfabetică.
Cei ce îţi vizitează profilul nu îţi vor vedea prietenii în ordinea "interacţiunii" cu aceştia, ci după iniţiala numelui/prenumelui. (Ordine alfabetică).

| SolcaToader a răspuns:

Anul de naștere 1940