| NissanNavara a întrebat:

cum fac sa vad toate paginile la care le-am dat like pe facebook. am dat like la niste pagini si nu imi apar in cronologie. inainte stiam cum sa fac dar l-a tot modificat...

3 răspunsuri:
| jhonyboxing a răspuns:

Salut NissanNavara! Dai pe numele tau si in parte stanga jos a paginii ai sa gasesti rubrica Activitati recente. Sper ca ti-am fost de folos si poate merit FUNDA!

| hyperion18 a răspuns:

Salut NissanNavara! Ca sa vezi postarile paginilor respective in cronologia ta, intri pe pagina pe care o apreciezi, dai click pe "liked" ("apreciat") si bifezi "show in news feed" ("afiseaza in noutati").
Sper ca ti-am fost de foloswinking

| Ary33 a răspuns:

Buna NissanNarvara. Ca sa poti vedea paginile la care ai dat like trebuie sa intri pe contul tau. In Stanga mai jos este un tabel unde scrie,, Aprecieri" dai clik pe scrisul acela si gata. Sper sa merit funda.