| anonim_4396 a întrebat:

Hei! ce parere aveti despre noile modificari de la facebook? si de ce nu s-au modificat paginile tuturor utilizatorilor? eu de exemplu am prieteni ale caror pagini apar schimbate. mie cel putin nu imi place asa...ma deruteaza... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Facebookul in vreo cateva luni se va transforma in Hi5, asta daca nu s-a intamplat deja.
O seara buna.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Bună! Modificările de la profil şi le`o fac ei. Este undeva la setări, mie mi se pare mai frumos aşa, normal cum era înainte. Dar este alegerea lor, nu avem ce-i face.

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Facebook-ul devine din ce in ce mai stupid ...Cat despre paginile schimbate, cred ca ei si le-au modificat printr-o "cover photo". cred, nu-s sigura.Bafta! Bye bye.

| CreepyCrow a răspuns:

Nici pe mine nu prea ma incanta noul aspect dar asta este, trebuie sa ne obisnuim, nu avem ce facewinking...

| LuwSkate a răspuns:

Au aparut cateva schimbari in ultimul timp. Si chestia cu paginile de pe facebook modificate, poti tu sa iti alegi daca vrei sa fie asa sau sa ramana normal.