| secret96 a întrebat:

Cum imi pot adauga o retea Wi-Fi pe samsung Galaxy mini? Atunci cand il activez imi apare direct "Adaugar retea Wi-Fi". Multumesc :* FUNDA la cel mai bunwinking

Răspuns Câştigător
| Nestle a răspuns:

Router-ul WI-FI are o raza de actiune, cam 10-15 de metri. Cu cat te indepartezi mai mult de router, cu atat scade mai mult semnalul si netul o sa iti mearga mai greu. Semnul de la WI-FI care apare in bara de sus are 3 linii si o bulina. Netul poti sa il folosesti doar cand ai minim o liniuta. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

Trebuie sa te duci undeva unde stii ca exista un router wireless, activezi WI-FI si dai cautare si o sa iti gaseasca, dar multe sunt parolate.

| secret96 explică:

Multumesc :*