| MMaryus a întrebat:

Cum imi pot modifica vocea cu "Clownfish for skype"? Cand vorbesc la microfon imi aud vocea modificata in casti(in cazul in care apas "Auzi vocea"), dar cand dezactivez optiunea pe skype se aude vocea normala. Solutii?

1 răspuns:
| vasilicanecajitu a răspuns:

Dezinstaleaza skype, cu RevoUnistaler, sterge tot ce contine (dai scanare sa nu ramana nimic pe hdd din program), si reinstalezi skype din nou, dar ia o versiune mai veche. Va fi mult mai buna si nu o sa mai existe probleme. O a doua solutie, intra la Advanced, si da-ti difuzoarele la jumatate, o sa vezi, este foarte usor, si microfonul, apoi revino, da un apel de proba, si o sa fie totul ok. Bafta