| Adrian926a a întrebat:

Cum merge internetul de la upc pachetul 500 mb?
Vreau sa renunt la abonamentul akta si sa intru la cei de la upc. Mentionez ca stau la tara. Astept raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| Flavian24 a răspuns:

Salut, Adrian. Vreau sa iti zic ca am si eu pachetul de 500 mb de la UPC si se descurca foarte bine. Sa zicem ca vrei sa descarci ceva de 1 gb, un joc ceva, in 3 min. ti s-a descarcat. Daca vrei sa navighezi pe net nu vei intampina probleme.

| Adrian926a explică (pentru Flavian24):

Dar internetul merge bine sau se mai intrerupe. Eu ma joc des dota si csgo si imi trebuie stabilitate.

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

E beton! i-al.

| Rommeo a răspuns:

Aici depinde si de zona depinde cat de buna este infrastructura in acea zona. Am auzit si persoane care au unele caderi de net, dar am auzit si persoane care spun ca merge brici, cum ti-am zis depinde mult de infrastructura din acea zona. Eu sunt foarte multumit fara nici o problema tehnica.

| Flavian24 a răspuns:

Pai timp de 1 an cat am eu internetul de la UPC ca am schimbat de la Digi la UPC, ca era prea scump abonamentele la Digi, nu mi-a picat niciodata netul. Eu sunt cu CSGO-ul si LoL-ul laughing si nu avem experiente sa imi pice netul, in rest nu vei avea niciodata lag din cauza netului, poate a calculatorului, mersi-ul va fi stabil, deci nu vei avea probleme de retea in jocurile video.

| Adrian926a explică (pentru Flavian24):

Multumesc ca ai raspuns.