| BigLike a întrebat:

Salut cum pot descarca muzica pe iphone 7 de pe Youtube fara ca sa platesc pe appstore sau sa il conectez la laptop prin itunes vreau sa stiu daca exista o aplicatie prin care sa pot descarca muzica direct de pe Youtube si sa mearga multumesc ofer funda

6 răspunsuri:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Incearca snaptube, eu o folosesc si este foarte buna, si gratis.

| mimi a răspuns:

Incearca aplicatia Free music din App Store. Nu descarci direct de pe Youtube, dar totusi poti gasi multe cantece. Dupa ce le descarci, se salveaza in aplicatie si poti sa le asculti cand vrei, offline.

| M7Seven a răspuns:

Foloseste aplicatia iMusic, o descarci din AppStore, instalezi si cauti melodia pe care o vrei ( gaseste orice melodie de pe Youtube )Dupa ce s-a incarcat odata melodia ramane salvata in offline si poti sa o asculti si fara net, si la memorie este destul de ok, eu aveam cam 700 de melodii care ocupau doar 3-4 gb de memorie.

| Boța_Florin_1995 a răspuns:

Snaptube

| Radupaun02 a răspuns:

SnapTube

| catalin925 a răspuns:

Incearca convertor Youtube merge chiar okk