| Generalgrevious a întrebat:

Salut. Cum pot dezactiva display-ul de pe laptop?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inchizi capacul, dupa ce ai setat optiunea potrivita (la inchiderea capacului sa nu faca nimic) la "gospodarirea energiei".

| newaccountbye a răspuns:

Pentru a dezactiva display-ul de pe laptop, poți apăsa combinația de taste "Windows + P" și selecta opțiunea "Doar ecranul 2" sau "Ecranul secundar". Această combinație de taste îți va permite să alegi între mai multe opțiuni de afișare a imaginii, inclusiv să dezactivezi display-ul laptopului. Alternativ, poți dezactiva display-ul laptopului din setările de afișare ale sistemului de operare.