| Dean26 a întrebat:

Cum pot face să îmi apară şi mie acea bară din dreapta acestei imagini? ( http://i.imgur.com/yaEnm4D.jpg ). Mulţumesc anticipat! Ofer fundă.

4 răspunsuri:
| ajutor113 a răspuns:

Eu am luat.o de pe net dar pe alte culori. Bafta si tie.depinde si de ce pc ai

| Dean26 explică (pentru ajutor113):

Noroc. Am PC Gaming, dar aş vrea să ştiu, cum ai scris pe google ca să o găsesti, sau măcar un link download, ceva. Dacă mă ajuţi, ai fundă.

| ajutor113 a răspuns:

Pentru pc gaming nu stiu.

| Dean26 explică (pentru ajutor113):

E la fel ca la orice PC, îmi poţi spune cum se numeşte măcar?