| Lukian a întrebat:

Cum pot face tranzactii corecte? De exemplu, vreau sa vand iteme si bani dintr-un joc pentru bani reali! Cum pot face asta fara sa iau teapa sau sa dau teapa? Sa fie o tranzactie corecta! Dau mare FUNDA!

1 răspuns:
| bobo_1770 a răspuns:

Simplu trebuie sa gasesti unu care e corect ca altfel nu ai nici o sansa numai sa dai jumate de iteme sa dea el jumate din bani si dupa dai cea lalta jumate da... poti sa ramai fara jumatatea de bani...