| gabril19 a întrebat:

Buna TPU.Pentru toti cei care stiu cate ceva despre IForex sau care fac tranzactii de genul IFOREX (de exemplu cei care au cont pe Trading212) rog informatii in legatura cu rentabilitatea deschiderii unui cont cu bani reali. Vreau sa stiu daca chiar se castiga din tranzactii.(ID-ul meu de mess este gabriny79). Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| smart01 a răspuns:

Depinde. Daca vrei sa arunci 1000 de euro, intr-adevar, nu se castiga. daca vorbim de o suma de 5 cifre in euro, deja lucrurile stau altfel. happy Vorbesc din experienta.

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Nu se castiga. e o pierdere de timp si de bani
sunt minciuni- daca ar fi real toti ne am imbogati dar se pare ca nu se poate

| gabril19 explică (pentru RazzyFUnik):

Dar totusi sunt persoane care au castigat.

| RazzyFUnik a răspuns (pentru gabril19):

Da poate 100 pers din 22 mil de romani? big grin crezi ca au castigat cei care fac cea mai multa treaba sau sefii? big grin nu te amagi cu vise