| Toader1Andrei90 a întrebat:

Salut!
Cum pot pune pozele de pe un iphone pe calculator? Mentionez ca am incercat cu google foto da nu imi merg toate.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sincronizarea cu google photos merge, dar trebuie tu sa setezi la fiecare ( pentru pozele din telefon, pozele de pe Facebook, whatsapp etc.).

| StoicAnalysis a răspuns:

Ti le trimiti pe what's app. Merge aplicatia si pe calculator. Daca nu poti, poti sa incerci cu cablul de la incarcator conectat la calculator. Daca nici asa nu poti, ti le poti trimite pe oricare platforma care merge si pe calculator, si pe telefon.

| vladutzuu27 a răspuns:

Cablu usb c/lightning cate usb a?