| TheInq a întrebat:

Cum pot reseta o tableta Acer A500? Mi s-a updatat softul fara sa vreau si apoi nu-mi mai raspundea la comenzi. Am gasit pe net un asa zis "hard reset" pe care l-am facut, dar de aici nu ma mai descurc. Imi puteti da vreo sugestie?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai l-ai lasat sa termine update-ul cand l-a avut?

| TheInq explică (pentru sltlp):

S-a updatat singura si apoi a ramas blocata. imi arata ca am baterie 15% desi am tinut-o toata noaptea la incarcat. am cautat pe net, sunt o gramada de utilizatori cu aceasta problema

| sltlp a răspuns (pentru TheInq):

Te-as ajuta eu. DAca vrei. Dar asta pana la ora 1 daca vrei, asa ca imi zici rapid.

| TheInq explică (pentru sltlp):

Da, iti dau un mesaj cu adresa mea de messenger, putem comunica mai usor. mersi mult