| Cosmin300 a întrebat:

Cum pot sa descarc Samsung apps si de unde?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung APPS nu se descarcă, îl au telefoanele din dotare. O seară bună!

| Cosmin300 explică (pentru anonim_4396):

Problema la mine este ca eu am Samsung apps, insa cand intru pe net pe Samsung apps sa-mi scot aplicatii si jocuri imi spune sa descarc Samsung apps. Ce as putea face?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin300):

Probabil îți spune să îți faci un cont la Samsung APPS sau ai deja? Totuși, este imposibil să-l ai din dotare și îți ceară să-l descarci, nici n-ai cum să-l descarci...

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Nu se descarca!
E doar pentru telefoanele Samsung.