| Cristian7991 a întrebat:

Salut cum pot sa-mi setez router wireless sa nu se mai conecteze la laptop si la telefon automat sa bag eu parola. Nu stiu. Daca puteti sa explicati pentru cineva care nu se pricepe foarte mult v-as ramane recunoscator.

1 răspuns:
| alexanonimu a răspuns:

Pai la pc daca ai windows 7 ai sageata aia in dreapta de landa ceas dai acolo si trebuie sa ai aia de wifi dai acolo pe numele tau de wifi si dai click treapta pe el si apoi wireless properties si ai 3 chestii de bifat si e bifata prima o debifezi pe aia ok si gata la tel nu stiu tot cv de genu