| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa pun la o prezentare power point un fond de o anumita culoare pe care se se vada scrisul si restul? Am cautat pe youtube dar nu am gasit ce voiam eu... vreo indicatie?

Răspuns Câştigător
| Flavius2106 a răspuns:

Dai click-dreapta pe marginea la text-box-->Format Shape-->Solif Fill si setezi culoarea.
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Flavius2106):

Mersi. am inteles

| Flavius2106 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multa placere!

3 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

Pai ai acolo in tools.nu mai stiu exact ca au trecut vreo 6 luni de cand nu am mai lucrac cu power point.da e simplu oricum.
daca vrei lasa-mi id tau si te ajut eu cu prezentareawinking