| FlorinCiokan a întrebat:

Cum pot sa reduc, maresc luminozitatea la laptop, deoarece am tastatura defecta folosesc una cu usb si nu am Fn la ea cum altcumva se poate?

Răspuns Câştigător
| Desutsu a răspuns:

Din setarile placii video! Click dreapta pe desktop vezi pe acolo Nvida panel sau depinde ce placa video ai si ai setari pentru ce vrei! sau tot click dreapta, proprietati, Settings pe acolo.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ai incercat din setarile driver-ului?

| HelperRomania a răspuns:

Intra la propriets pe ecran si apasa acolo la ecran si o sa vazi lumina. happy