| Defender a întrebat:

Salut cum pot sterge un fisier care nu ma lasa. am dat restart tot nu ma lasa am incercat si cu unlocker. nimic. Fisierul e de la bitdefender am windows 7. Funda! straight face

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Daca nu functioneaza varianta propusa de Ioandelasal (desi ar trebui sa mearga), porneste calculatorul in Safe Mode si sterge fisierul. Succes!

| Defender explică (pentru alexmircescu13):

Am incercat si din safe mode si spune ca trebuie sa am permisiunea de la administrator. Chiar nu inteleg thinking

| Defender explică (pentru alexmircescu13):

A mers din safe mode. Multam!

| alexmircescu13 a răspuns (pentru Defender):

Ma bucur, succea in continuare!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Foloseste programul de dezinstalare de la BitDefender, mi se pare ca se numeste Removal Tool. Succes si numai bine!

| vehiron a răspuns:

Foloseste meniul de Unistall or Change a Program din My Computer. Nu te lasa sa stergi acele fisiere in primul rand pentru ca nu poti sterge un program pe care il ai deschis. In al 2-a rand nu asa se sterge un program, ci asa cum ti-am zis eu.

| Defender explică (pentru vehiron):

Cred ca te referi sa il scot din Control Panel... l-am scos dar a mai ramas doar fisierul de la bitdefender si aplicatiile care nu le pot sterge.