| usy313 a întrebat:

Am o problema cu la PC. Nu pot sterge un fisier, imi da eroarea asta:
http://img703.imageshack.us/img703/9854/54169491.png

Folderul se numeste models care face parte dintr-un folder "ui" care la randul sau face parte din folderul Marvel Ultimate Alliance. Faza e ca am putut sterge tot din folder in afara de models asta.
Ce pot sa-i fac? Am incercat si cu unlocker si zice ca fisierul e sters, dar el e tot acolo.
P.S. : Am incercat sa-l sterg si din CMD, tot nu merge, imi da tot eroarea aia doar ca in CMD.

3 răspunsuri:
| usy313 explică:

Am reusit sa il sterg. Trebuia dat un scan din ala in CMD. chdsk parca sau ceva de genu.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Esti sigur ca nu e important pentru windows acel folder? Poate sa fie ceva in rulare care daca este in proces nu ai cum sa il stergi.
daca stii sigur ca este ceva important si nu ai nevoie de el, atunci potri descarca iobit unlocker si stergi cu el.
bafta!

| cammm a răspuns:

Dai restart si incearca iar.