| Floreenofficial a întrebat:

Cum sa fac setarile pentru a reinstala windowsul pentru un laptop HP ProBook 4520s? Adica sa imi citeasca DVD-ul direct cand deschid laptopul.Din cate stiu,scrie la first boot cd-rom,acum la laptopul meu,ma descurc la instalarea propriu-zisa, dar nu stiu cum sa bootez la inceput, ce setari sa fac.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Daca nu ti-l buteaza automat, incearca sa apesi f8 sau f10, nu mai stiu exact care

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce scrie la first boot cd rom, introduci cd-ul cu windows. O sa te puna sa apesi o cheie si porneste bootare, de-acolo e usor de urmat.

| CosminAlex1999 a răspuns:

Trebuie sa intirii in BIOS si de acolo trebuie sa selectezi sa iti buteze de pe cd.

| magicmen123 a răspuns:

Pai trebuie sa intri in bios si scrie unde boot si dai acolo si pe primul loc pui dvd rom 2 pui hardu si dai dupa f10 si gta