| Adryan17 a întrebat:

cum sa verific daca display-ul de la telefon e defect? Daca conectez telefonul la TV? Daca display-ul ar fi bun, mi-ar afisa imagini pe ecranul TV-ului?

Răspuns Câştigător
| Remus_Ionut_Dragos_1994 a răspuns:

Pai display-ul de la Tel. daca e stricat ori in stare buna in orice conditie, iti v-a aparea imagini cand il conectezi la TV(monitor/televizor) funda.

| Adryan17 explică (pentru Remus_Ionut_Dragos_1994):

Deci indiferent daca e stricat sau nu, eu o sa am imagine pe TV. merci

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa ai imaginile pe displayul telefonului nu pe al tv.Tu asta vrei.Al telefonului nu al tv.

| Gdeni a răspuns:

Trebuie sa ai imag. pe ecranul tel nu ak tvului.