| andreilucian30 a întrebat:

Salut,cum se intaleaz un windows pe un mac?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AIeXxX a răspuns (pentru Decster):

De fapt este posibil, am vazut un videoclip pe Youtube. Este posibil 100%

| K0sti a răspuns:

Depinde de Mac, nu toate suporta! Ai Google, foloseste-l!

| andreilucian30 explică (pentru K0sti):

Am incercat si imi cere bootcamp si nu il am cum pot face sa il am?

Bula
| Bula a răspuns:

Gasesti un fraier la care sa vinzi mac-ul si iti cumperi din acei bani un laptop, pe care poti instala usor windowsul.

Răspuns utilizator avertizat
| WxRo a răspuns (pentru Decster):

Windows ruleaza perfect pe mac osx. Mai mult de atat ...ruleaza perfect parallels...

| andreilucian30 explică (pentru WxRo):

Si cum sa fac sa instalez un windows pe Mac doar din restart.