| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune un joc pe dvd? Trebuie facuta arhiva?

Răspuns Câştigător
| SkyNet01 a răspuns:

Deschizi nero selectezi 'make data dvd' apoi apesi butonul 'add' din partea dreapta d sus, selectezi ce anume vrei sa pui p dvd apoi apesi din nou 'add' si apoi 'close' iar apoi 'next' si 'burn'

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Nu trebuie facut arhiva neaparat, dar e mai bine sa-l faci oricum, mai ales daca nu incape pe un singur dvd. E mai rapid sa ii dai extract la arhiva/s-o copiezi, decat sa copiezi un folder cu multe fisiere de pe un dvd(acelasi lucru este valabil si in retea)