| anonim_4396 a întrebat:

cum pot pune parola pe o arhiva WINRAR? adica sa-mi apara ca trebuie parola ca sa il pot deschide nu dezarhiva?

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Clcik pe fisierul pe care vrei sa-l arhivezi, add to archive, in dreapta jos click pe set password, la enter password scrii parola, la reenter password for verification scrii din nou parola si dai OK.

1 răspuns:
| RoIT a răspuns:

Cand dai creaza arhiva este sus un tab numit general pe coloana din dreapta este un buton numit set password sau seteaza pass si pui pass de 2 ori si dai ok si aia e.