| LuCi82820 a întrebat:

Salut cum sterg o poza de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| dAnIeLaaaa a răspuns:

Dai la poza care vrei sa o stergi si scrie jos in stanga stergere aceasta fotografie... sper ca te-am ajutat ...bye

6 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Daca is pozele tale cand le deschizi ultimul meniu din stanga de sub poza este stergere fotografie. Dar atentie, pozele de pe facebook nu se sterg e stearsa doar aparitia lor in profilul tau. Materialul de aici http://www.videotutorial.ro/? p=5957 o sa te ajute.

| xJuliusx a răspuns:

Ai dat funda cui nu trebuia. Cel mai bun raspuns este al lui "DoarImpreuna"

| the1answer a răspuns:

Sub coltul stang al pozei iti apar mai multe chestii si dai pe delete photo

| EzoPunctt20 a răspuns:

Buna! Dai pe poza respectiva, iar in josul paginii, in partea stanga, ai niste optiuni. Ultima optiune este de a sterge fotografia, si scrie asa : "Şterge această fotografie" si dai pe ea.

| rrrrr a răspuns:

Undeva intr-un colt scrie sterge fotografie dai clic si comfirmare'!
funda?

| vladut2012 a răspuns:

Te duci pe poza respectiva, si imediat jos, sub poza, ai o serie de nume, printre care si al tau, si vei vedea langa el "sterge eticheta"Funda plizz