| Cristi17771 a întrebat:

Salut, cum pot controla volumul stanga-dreapta, adica ce vreau eu sa fac sa pun mai mult bass pe partea stanga si voce pe dreapta (la un casetofon) dar nu am acea modificare din casetofon, o aplicatie ceva sa imi permita sa controleze bass il left si right?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In mod normal, canalul stang si cel drept au volum (si tonalitate) asemanatoare.
Singurul lucru ce poti face sa modifici balanta VOLUMULUI sunetelor pe cele doua canale, cu ajutorul butonului "Balance".
Tonalitatea NU se poate schimba separat pe canale.

1 răspuns:
| Cristi17771 explică:

Sa fiu mai exact am pus boxele de voce pe stanga si de bass pe dreapta ca sa pot modifica sa bag vocea in stanga si bass ul in dreapta