| george1234 a întrebat:

Salut daca am calculator de 2 gb ram, placa video nvidia geforce 6150 800mb, procesor 2.81 Ghz ar fi bine sa bag windows xp sau sa raman la 7?

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Daca iti merg toate pe win7, lasa-l asa. Eventual poti sa instalezi si XP pe alta partitie si sa selectezi la pornirea calculatorului in ce sistem de operare vrei sa bootezi. Succes!

| Intruder19 a răspuns:

Ramai la 7, este mult mai bun ca Xp-ul si u ai un calculator cu o configuratie optima pentru 7

| Alyn123 a răspuns:

Buna,
Eu as zice sa bagi xp, ca am avut si eu Windows 7 si nu mi-a mers bine, pentru ca Wndows 7 e mai bun la laptopuri.