| Cronos126 a întrebat:

Salut, daca am cumparat un adaptor de pe eMAG azi pot sa il returnez? Produsul fiind de la niste parteneri eMAG.

https://:///... DFYN8VBBM/

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

14 zile ai timp de retur

| MadalinG99 a răspuns:

Salut, trebuie sa suni la partenerii eMAG, poti returna produsul in termen de 14 zile, depinde acum si de firma sunt si cu termen de 30 de zile. Suna si vezi ce iti spun, s-ar putea sa fie batman si sa spuna ca nu, in acel moment ii ameninti ca faci plangere la OPC si va merge.

| Cronos126 explică (pentru MadalinG99):

Daca am un showroom eMAG in orasul meu pot sa il returnez acolo, adica sa ii dau produsul si sa imi dea banii?

| MadalinG99 a răspuns (pentru Cronos126):

Nu, tinand cont ca este un partener eMAG, nu poti. Iar acel partener iti va baga banii pe card.

| Cronos126 explică (pentru MadalinG99):

Cum il dau inapoi si ce trebuie sa fac?

| MadalinG99 a răspuns (pentru Cronos126):

Suna la firma partenera eMAG, ei iti vor spune.

| Beats_JuNky_1995 a răspuns:

Da