| 1Bogdan7 a întrebat:

Salut, daca am windows 7 32 bit si imi voi instala windows 7 64 bit, mi se va sterge antivirusul ( am Microsoft Security Essentials)? Funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles, reinstalarea corecta unui sistem de operare presupune formatarea partitie cu sistemul de operare vechi, si chiar daca il instalezi in dual boot nu vei vei avea acces la programele instalate pe celalalr sistem

| 1Bogdan7 explică (pentru suntserios):

Si atunci cum as putea sa imi instalez antivirusul dupa de mi-am instalat noul windows?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La fel cum l ai instalat si data trecuta

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt sanse sa il sterga.