| PenguinGaming a întrebat:

Daca detin un server de unturned si am un shop pe el.

Pe acel shop iti poti cumpara rank-uri, exemplu god, costa 15e si iti ofera anumite beneficii.

Poti cumpara acest rank prin aceasta metoda : ma contactezi pe mine daca sunt online pe server, imi trimiti cod de paysafecard, folosesc codul iar dupa ce am primit banii in contul de mypaysafecard dau gradul celui care a donat.

Eu nu dau nimic la stat / nu am niciun contract. Doar primesc banii iar dupa aceea le dau rank-ul.

Intrebarea ar fi daca este legal tot acest procedeu, daca eu normal ar trebui sa am contract la stat sau nu. Un prieten mi-a spus ca, contractul la stat se face doar la companii gen "... SRL" sau chestii de genu.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

E ok! are dreptate! nu esti srl.
succes!