| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca duminica dau comanda de PC pe PC Garage, cand ar trebui sa ajunga?

7 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Miercuri

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pînă marti sunt inchise magazine, poștă fan curier tot. De marti reincep oamenii munca, pana atunci sunt in minivacanta de 1 iunie.

| Superior a răspuns:

Deci,daca toate produsele sunt in stoc magazin,produsele vor veni urmatoarea zi. Daca produsele sunt in stoc furnizor, PC Garage va comanda componentele de la producatori, si cand vor ajunge toate, vor pleca la tine apoi. De asemenea poti urmari comanda, acolo vei putea vedea cand componentele au ajuns de la furnizor daca e cazul. Cand vei primi un mesaj care zice "AWB-ul a fost tiparit" inseamna ca in maxim 24 de ore produsul va veni.

| FaraNume1245 a răspuns:

Depinde daca au sau nu piesele in stoc. Oricum, ar trebui sa iti spuna ei cand ajunge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun, deci Marti sau Miercuri?

| chioscuta a răspuns:

Marti

| GabrielZaharia a răspuns:

Luni,maxim marti.
De preferat sa dai comanda duminica dimineata sau chiar azi.