| Qwertigame a întrebat:

Daca eu am o placa video Msi radeon 5450 si vreau sa schimb, pot schimba cu gigabyte sau Asus 7750 1gb gddr5?
sau dati-mi voi una msi sau daca se potriveste gigabyte si Asus la 4 milioane maxim.

1 răspuns:
| AndreiNaie a răspuns:

Salut. Eu ti-as recomanda ca placa care vrei tu sa o cumperi sa aiba cat mai multi biti. Nu te uita ca are 1 sau 2 GB, sunt folositori doar la rezolutii foarte mari care sincer nu le poti folosi daca nu ai un monitor pe masura. Daca asusu ala e pe 128-bit cumpar-o fara ezitare e si de firma si foarte performanta.