| alexandrunaj a întrebat:

Daca fac o poza la o panta abrupta cu camera telefonului mobil pe ecran pare ca e mult mai putin abrupta acea panta.De ce? Cum sa fac sa se vada cat mai real, se deformeaza inaltimea dand impresia ca acea panta e nult mai putin abrupta.Camerele sport au aceasta problema?

2 răspunsuri:
| KNST a răspuns:

Camera telefonului mobil este doar pentru... chestii ordinare, unele chiar fara importanta.
Daca vrei realitate,... cumpara o camera foto DEDICATA!

| titicristina21 a răspuns:

Da au! dar ce telefon ai? incearca cv cu retrica sau b612 s-ar putea sa se vada mai bine!