| Pooshtyu a întrebat:

Daca iau un PS3 din Romania pot juca online(FIFA 13)cu playeri din alte tari?

10 răspunsuri:
| TheLonelyOne a răspuns:

Nu conteaza de unde ti-l cumperi contul de PSN e important sa nu fie pe Romania (aia sunt rasisti) contul meu e pe U.S.A si merge bine pot juca cu orice player din lume!

| TheLonelyOne a răspuns (pentru TheLonelyOne):

Playstationul*

| Pooshtyu explică (pentru TheLonelyOne):

Pot face cont pe U. S. A din România?
Dacă da, cum?

| TheLonelyOne a răspuns (pentru Pooshtyu):

Ai deja cont de PSN?

| Pooshtyu explică (pentru TheLonelyOne):

Aveam un cont facut pe un PSP, dar facut pe Romania, nu merge PS Store ca sunt din Romania.
Se poate dezactiva si sa fac altul?
Eu intru in posesia unui PS3 in cateva zile.

| TheLonelyOne a răspuns (pentru Pooshtyu):

Pai adauga la messenger p.razvy sa iti spun mai detaliat cand il primesti

| TheLonelyOne a răspuns (pentru Pooshtyu):

Eu am propriul ps3 si nu, nu trebuie sa dezactivezi contul, trebuie sa faci un nou user si sa faci cont pe o adresa de email noua!(sa fie pe U.S.A sau Marea Britanie)

| Pooshtyu explică (pentru TheLonelyOne):

Te astept pe mess.
Tot nu merge nici cu un cont pe U.S.A. sad

| Musetescu_David_1999 a răspuns:

Eu am cont pe Romania si imi merge sa joc online cu oricine...(Add PSN : musedavid )