| anonim_4396 a întrebat:

Salut >
Daca la google scrii free " scrii numele la ceea ce cauti /alegi sa intri pe un site este probalilitatea sa te coaste bani automat cand ai intrat sau e gratis sau iti apare cum vrei sa platesti?
Va rog sa imi explicati ca nu prea inteleg >

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei dar in momentul in care platesti un abonament la internet nu mai ai niciun cost suplimentar orice site ai accesa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca e xxx, cine raspunde primul funda

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

In Romania, traficul pe internet cu abonament fix este gratuit, deoarece costurile sunt incluse in acel abonament pe care il platesti lunar. Exista si site-uri contra-cost, dar majoritatea sunt gratuite. Daca este free e gratuit. Asa ca poti naviga pe internet in buna regula.
Mult succes!