| AnonymuSest a întrebat:

Daca mias cumpara un Samsung galaxy s4 din america nu l-as putea folosi aici? Sa vb cu el...

Răspuns Câştigător
| Bianca_3321 a răspuns:

Vei pute sa il folosesti in tara(mai ales internetul sau daca vrei sim din tara noastra) doar daca il decodezi.Astfel nu va merge sa ii schimbi sim-ul

| AnonymuSest explică (pentru Bianca_3321):

Si cat costa o decodare? 50 lei

| Bianca_3321 a răspuns (pentru AnonymuSest):

Cam in jor de 200 lei aici, in Romania! Poate acolo mai putin!

| AnonymuSest explică (pentru Bianca_3321):

Nu e 50 lei aici? eu asa stiu poate difera de magazine happy

5 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Ba da! Doar daca il iei la abonament.Dar daca il iei la liber ii bagi cartela luata de aici si poti vorbi.

| AnonymuSest explică:

Ma refer la faptul ca daca ar merge sa il folosesc la aplicatii, internet, sa vorbesc cu el pe cartela nu abonament.