| Zinv a întrebat:

Salut!
Daca pun banda led (RGB) pe birou/pereti pot sa o mai dezlipesc si sa o lipesc inapoi altundeva?
Niste sugestii de benzi led (RGB) la care sa se vada bine culoarea si sa am telecomanda sau sa pot sa o controlez din telefon, va rog.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Al3x998 a răspuns:

Salut! Cel mai probabil nu o vei putea lipi nici prima data rolling on the floor lipiciul cu care vin benzile astea led este foarte prost si se dezlipește banda in cateva minute straight face, eu asa am patit cu toate. Trebuie s-o lipesti cu banda dublu adeziva. Gasesti benzi led cu telecomanda peste tot.