| chipicao a întrebat:

Daca puteti sa ma ajuti cu o chestie legata despre telefoane.Am nevoie sa stiu daca ai internet wireles pe telefon trebuie sa platesti ceva sau e gratis pe unde ai wireles? Si ce telefoane au functia de internet wireles?

As vrea sa stiu pentru ca as vrea sa imi cumpar.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Te conectezi pur si simplu, dar trebuie umblat un pic in setarile wireles din meniul tel. iata si cateva modele:LG GT500 Puccini, Nokia 5630 Xpress Music, Nokia 6710 Navigator, Motorola VE66 Pearl + BTH270, Nokia E63, HTC Tattoo si mmai sunt. astea ar fi cele mai iefine!

1 răspuns:
| roben174 a răspuns:

Daca tom cruise ti-a propus ceva mai ieftin cea ce e foarte ajuator cred ca as putea sa iti zic un telefon cu functia wireless un pic mai piperat la pret dar nu mult.Nokia e71 intereseaza`te e frumos si e de calitate!