| clawdyu22 a întrebat:

Salut, daca scot un aparat electronic (de ex. cuptorul cu microunde) frecvent din priza e daunator pentru acesta?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pentru cuptor nu, nici nu vad de ce l-ai scoate. Ce te deranjeaza daca sta in priza? In schimb acest lucru ti-ar face bine la televizor sau la calculator pentru a evita socurile din retea care pot fi daunatoare.

2 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Depinde de aparat de multe ori.
de exemplu pentru un boiler electric da este

| Gabriela_Buftea_1995 a răspuns:

Pentru genul asta de aparate nu e daunator. daca il tii in priza permanent e daunator