| Tuca a întrebat:

Are ceva daca las cuptorul cu microunde in priza, chiar si atunci cand nu il folosesc?

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are nimic! Poate sa stea in priza tot timpul!

| IIIx333III a răspuns:

Nu are nimic in afara faptului ca si atunci consuma energiewinking.

| helpu a răspuns:

Nu are nimic. Io de 2 ani nu stiu daca l`am scos de 2 ori din priza.si nu a patit nimichappy

| DrDeath a răspuns:

Eu am cuptor cu microunde de 2 ani si nici o data nu l-am scos din priza.
Funda!?

| dany_2098 a răspuns:

Nu si eu il tin

| Lυα a răspuns:

Nu

si eu am. si stay chill. nu se intampla nimic big grin

| Danger a răspuns:

NU,eu il tin asa mereu

| Sely_3806 a răspuns:

Nu

| mia13 a răspuns:

Nu,poti sa il lasi permanent numai daca pleci pentru o perioada mare de acasa este recomandat sa il scoti

| Deeviiil a răspuns:

Nuwinking

| livefast a răspuns:

Nuuuu normallaughing)