| Shooter a întrebat:

Daca tin un laptop la incarcat si ma joc in acelasi timp (adica, cand se incarca) se intampla ceva la baterie? si daca se intampla cum as putea sa ma joc pe el fara sa ii faca nimic la baterie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este in regula, nu se intampla absolut nimic. Numai bine!

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Da se distrug celulele din ea deoarece ele nu apuca sa inmagazineze curent ca le descarci tu jucandute, lasa-l la incarcat si dupa aia joacate pe el.Sunt si laptopuri care merg auxiliar doar pe priza dar li se scot bateriilewinking

| andreeei a răspuns:

Nu e in regula, Ioan greseste
Daca il tii in priza in timp ce te joci se incalzeste bateria foarte tare si la un timp ori o sa moara ori sa tina cat are chef (sfatul meu e sa il tii la incarcat si dupa sa te joci)

| AsVreaEu a răspuns:

Da ti se stricabateria ai face bine sa il bagi la incarcat apoi sa te joci
App:trebuie sa stea pe un loc tare ca sa nu se incalzeasca cand te joci!
Numai bine!
Funda?

| NightSasuke a răspuns:

Nu este nici o problema in legatura cu bateria daca te joci cand se incarca. Poti sa te joci si mai multe, tot nu se intampla nimic.PaPa.Funda?happy

| Maly80 a răspuns:

Nu se intampla nimic!