| Jitea a întrebat:

am o nelamurie: am niste bani intr-un cont de paysafecard, cum as putea sa ii scot cash?
P.S: nu am 18 ani.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îi cheltuiești folosind paysafe.

| Jitea explică (pentru OnuOnulică):

Este vorba de 2000 de ron, ce as putea face cu ei!? sa cumpar jcouri pe steam!?

| aXy99 a răspuns:

Salut, nu mai ai cum. Singura metoda ar fi sa vinzi paysafe-ul cuiva, altfel nu.

| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, din cate stiu eu o data ce i-ai bagat in paysafe nu se mai pot scoate, ci poti cumpara cu el pur si simplu daca nu ma insel nu stiu exact cum, probabil ca un bon alimentar si in rest poti folosii codul pentru a baga bani in ceva.
Sa ai o zi placuta!

| Jitea explică (pentru BeardedSamurai):

Eu stiam in felul urmator,dar voiam sa aud si alte chestii,ii plasez pe netbet, depunere prin paysafe, si dupa (fara sa ma joc la cazinoul lor) sa dau retragere prin transfer bancar, catre un cont din banca, si apoi sa ii ridic cash.

| Jitea explică:

Sunteti praf, ati auzit de MB (Skrill)!?
Adaugi credit cu paysafe, si scoti de pe MB cu cardul de credit/debit.asta am si facut, nu mai dati raspunsuri eronate.